x

VİRUS SHUT OUT

Virüs Bakteri Engelleyici Hava Temizleme Kartı

Kişisel korumanız için yakanızda, kapalı ve kalabalık ortamlarda toplu taşımada, araç içinde işyerinizde kullanılır. KOKUSUZDUR Etki Mekanizması: Kart içinde bulunan kimyasal 30 gün boyunca, yavaş salınımlı çözünerek çevrenizde bulunan bakteri ve virüsleri temizleyerek bir koruma çemberi oluşturur. Kullanımı: Paketin içindeki Virus Shut Out kartını ve bağlantı askısını çıkarın, askıyı karta geçirerek kullanıma hazırlayın. Kullanım esnasında kartın mavi yüzeyini dış tarafa bakmasına dikkat edin. Ürün dış paketten çıkarıldığı anda hava ile tepkimeye girerek etkisini göstermeye başlar. İçerik: Klor dioksit (sodyum klorit, doğal zeolit)

1 adet kart 1m2 alanda

30 gün boyunca etkilidir.

 

UYARILAR

  1. Kart ile birlikte koruyucu maske kullanmaya devam ediniz!!! Ürün maske yerine geçmez, sadece ekstra koruyucu bir aksesuardır. 2. Ürünün içeriğinde olan maddelere karşı hassasiyeti ya da kronik alerjisi olan kişilerin kullanmaması tavsiye edilir. 3. Cildinize doğrudan temastan kaçınınız. 4. Ürünü yutmayınız ve göz ile direk temastan kaçınınız. Eğer göz ile temas ederse bol su ile yıkayınız. 5. Uyurken kullanmayınız 6. Metal nesneler üzerinde veya yakınında kullanıldığında korozyona ve paslanmaya neden olabilir. Dikkat ediniz. 7. Ateşten uzak tutunuz. 8. Evcil hayvanlardan uzak tutunuz. 9. Ürünün etkinliğinin kullanım koşullarına bağlı olduğunu unutmayınız. 10. Tıbbi cihaz değildir.

 

KULLANIM ALANLARI

Kişisel korumanız için yakanızda * Araç içinde * Kapalı ve kalabalık ortamlarda ve işyerinizde * Toplu taşımada

Virüs Shut Out kartını isterseniz yakanızda isterseniz Ofis, Çalışma alanları, Arabanız gibi bulunduğunuz ortamlarda herhangi bir yere asarak da kullanabilirsiz.

 

NASIL KULLANILIR?

Paketi Açınız Askıya Karta Takınız Mavi Yüzey Dış Tarafta Olacaktır

Paketin içindeki Virus Shut Out kartını ve bağlantı askısını çıkarın, askıyı karta geçirerek kullanıma hazırlayın. Kullanım esnasında kartın mavi yüzeyinin dış tarafa bakmasına dikkat edin Ürün dış paketten çıkarıldığı anda hava ile tepkimeye girerek etkisini göstermeye başlar. Kullanmaya başlamadan önce paketin açık olmadığından ya da hasar görmediğinden emin olunuz.

 

Son Kullanma Tarihi: Dış paket açıldıktan sonra 0 gün boyunca kullanabilirsiniz.

30 günü doldurduğunda ürünün etkinliği sonlanacaktır.

 

WhatsAppSiparişHattı